اطلاعیه مهم (مربوط به نویسندگانی که مقالات آنها پذیرفته شده است)

باستحضار کلیه نویسندگانی که مقالات آنها در یازدهمین سمینار بین المللی مهندسی رودخانه به صورت ادامه مطلب …

باستحضار کلیه نویسندگانی که مقالات آنها در یازدهمین سمینار بین المللی مهندسی رودخانه به صورت ( پوستری و یا شفاهی) پذیرفته شده است می رساند :

در صورت عدم انجام تمامی اصلاحات مدنظر کمیته داوران، مقاله شما از پروسه پذیرش کنار گذاشته خواهد شد. جهت ارسال فایل نهایی مقاله (مقاله اصلاح شده) در پنل کاربری خود به قسمت “وضعیت مقاله/ارسال مقاله اصلاح شده” مراجعه کنید.

اصلاحات به شرح ذیل می­باشد:

الف) مقاله مطابق فرمت سمینار نمی­باشد. الزامیست مقاله مطابق فرمت جدید سمینار تهیه شود. فرمت مقاله در روی سایت بارگذاری شده است. برای دسترسی به فرمت نهایی مقاله به قسمت “راهنمای نویسندگان مراجعه کنید.

ب) مقاله دارای غلط­های املایی و اشکالات ویرایشی و نگارشی می­باشد. ضروری است مقاله توسط نویسندگان محترم بازخوانی شود و تمامی اشکالات آن برطرف گردد.

ج) مقاله فاقد چکیده انگلیسی است. الزامیست چکیده انگلیسی، ترجمه صحیح چکیده فارسی مقاله باشد.

نویسنده محترم، مهلت ارسال فایل نهایی مقاله (مقاله اصلاح شده) حداکثر تا شنبه مورخ ۱۵ / ۱۰/ ۱۳۹۷  است. این تاریخ به هیچ وجه قابل تمدید نمی­باشد. در صورت عدم ارسال مقاله تا تاریخ مذکور، مقاله از پروسه پذیرش کنار گذاشته خواهد شد.

لازم به ذکر است که فرمت چاپ پوستر برای مقالات پذیرفته شده پوستری به زودی بر روی سایت (قسمت راهنمای نویسندگان)بارگذاری خواهد شد.